< НА ГОЛОВНУ

Завдання дизайнера – не лише створити і реалізувати проект, але й ПЕРЕТВОРИТИ В ЗАДОВОЛЕННЯ САМ ПРОЦЕС. Процес взаємодії замовника з дизайнером; процес будівництва, ремонту і декорування.

Проектування приміщень і моделювання одягу, які були моїми хобі протягом багатьох років, поступово перетворилися в мою професію. Отримавши декілька освіт і пропрацювавши в гранично різних сферах (від пошиття одягу до юриста міжнародника), – я зрозуміла, що саме приносить мені справжнє задоволення і чим я готова займатися з азартом.

Кожен клієнт, кожен інтер’єр – це маленьке життя, зі своєю зав’язкою, фабулою і кульмінацією. Проживати разом з Вами радісні моменти створення нового; в процесі ремонту радіти всім змінам; захоплюватися текстурами нових тканин… У цьому РАДІСТЬ СТВОРЕННЯ, розуміння того, що своєю роботою я зробила чиєсь життя комфортнішим і яскравішим. Тому що вплив середовища важко переоцінити. Все – від яскравості і зонування світла, до якості та розташування кожного елемента грає свою роль, створює настрій; дозволяє активізуватися чи, навпаки, розслабитися; поспілкуватися чи розділити трапезу в комфортних умовах – загалом, отримати задоволення від життя.

ВІДСУТНІСТЬ ШАБЛОННИХ РІШЕНЬ принесе вам насолоду на довгі роки і дасть можливість відчути себе унікальними. Але, ці рішення будуть продуманими і з легкістю втіляться у життя. Тому на сайті – ТІЛЬКИ РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ.

Чому я веду весь процес від проекту до здачі його під ключ? Все повинно бути під контролем. Помешкання – це живий організм, а не фото в журналі, тому грамотне проектування технічної частини, а також контроль над процесом це – гарантія. Гарантія подальшого КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ чи ДІЯЛЬНОСТІ ЗАМОВНИКА , а також його МІЦНИЙ СОН і ПСИХОЛОГІЧНИЙ КОМФОРТ.